hakan-şükür

Hakan Şükür ve babasının mal varlığına el konuldu

Darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında eski milletvekili ve futbolcu Hakan Şükür ve babası Selmet Şükür’ün tüm mal varlıklarına el konulmasına karar verildi.

15 Temmuz darbe girişimi sonrası Fethullah Gülen Cemaati’ne ilişkin soruşturma kapsamında eski milletvekili ve futbolcu Hakan Şükür ve babası Selmet Şükür’ün tüm mal varlıklarına el konulmasına karar verildi.

Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma kapsamında, Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği, Hakan Şükür ve Sermet Şükür’ün taşınmazlarına, kara ulaşım araçlarına, banka veya diğer mali kurumlardaki hesaplarına, gerçek veya tüzel kişiler nezdindeki her türlü hak ve alacaklarına, uhdelerinde bulunan kıymetli evraklara, şirketlerdeki ortaklık paylarına, kiralık kasa ve mevcutlarına ve diğer mal varlığı değerlerine el konulmasına karar verdi.

ABD’de bulunan Hakan Şükür ve babası Sermet Şükür hakkında dün gözaltı kararı çıkarılmıştı. İki isim hakkında kırmızı bültenle yakalama kararı çıkarılacağı açıklanmıştı.

//Above Post Banner if( empty( $get_meta["tie_hide_above"][0] ) ){ if( !empty( $get_meta["tie_banner_above"][0] ) ) echo '
' .htmlspecialchars_decode($get_meta["tie_banner_above"][0]) .'
'; else tie_banner('banner_above' , '
' , '
' ); } ?>

Bu habere de bakabilirisiniz

huseyin-avni-karslioglu

Türkiye’nin Berlin Büyükelçisi 4 ay sonra Almanya’ya döndü

Almanya Parlamentosu’nun Ermeni Soykırımı’nı tanımasının ardından Türkiye’ye geri çağırılan Berlin Büyükelçisi Hüseyin Avni Karslıoğlu, dört …